Bridgestone'dan her lastik alımınızda %18 KDV bizden!

Bridgestone'dan her lastik alımınızda %18 KDV bizden!
Aracınıza uygun lastik ebadını bulun
Lastik Ara
Fiyat listesine göz atın
Fiyat Listesi
Size en yakın hizmet noktasını bulun
Bayiler

Yapı Kredi Worldcard sahiplerine 8 taksit, Ziraat Bankası Bankkart sahiplerine 9 taksit fırsatını kaçırmayın!

KDV bizden kampanyası 15 Nisan - 30 Haziran 2019 tarihleri arasında yapılacak 17.5 jant lastikler hariç tüm Bridgestone markalı otomobil, 4x4 (SUV) ya da hafif ticari grubu lastik alımında geçerli olacaktır. KDV Bizden kampanyası kapsamında tüketicilere KDV dahil liste fiyatı üzerinden %15,25 indirim uygulanıp KDV’siz satış fiyatı üzerinden satış yapılacaktır. Kampanya sadece kampanyaya katılan Brisa Bridgestone Sabancı Lastik San. ve Tic. A.Ş.’ye ait yetkili satış noktalarında ve fiyat listelerinde belirtilen ürün kodlarında gerçerlidir. Kampanyadan yalnızca perakende olarak alım yapan müşterilerimiz yararlanabilir. Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Brisa Bridgestone Sabancı Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma hakları saklıdır. Ayrıntılı bilgi için 0850 210 43 00’ı arayabilirsiniz.

Ziraat Bankası Bankkart sahiplerine 9 taksit fırsatı! 30 Haziran 2019 tarihine kadar Bridgestone ve Lassa bayilerinden yapılacak lastik alışverişlerinde anında %18 KDV indirimi ve 9 taksit imkanı uygulanacaktır. Bir müşteri kampanya dönemi boyunca sınırsız olarak indirim ve taksit imkanından faydalanabilecektir. Kampanya sadece lastik alımlarında geçerlidir. Kampanyadan faydalanabilmek için lastik alımlarının Bankkart ile gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Ziraat Bankası’nın tüm kart tiplerinde kampanya geçerlidir. Başka bir promosyon veya indirim koduyla birleştirilemez. Ürün İptal/iade işlemleri, Bankkart Lira kullanılarak yapılan işlemler ve Bankkart Pos'undan yapılmayan işlemler kampanyaya dahil değildir. Ziraat Bankası kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

World’e özel peşin fiyatına 8 taksit fırsatı! 30 Haziran 2019 tarihine kadar World üyesi Bridgestone ve Lassa bayilerinden yapılacak lastik alışverişlerinde anında %18 KDV indirimi ve 8 taksit imkanı sunulacaktır. Kampanya sadece lastik alımlarında geçerlidir. Kampanyaya Worldeko haricindeki Vakıfbank Worldcard’lar, Albaraka Worldcard’lar, Anadolubank Worldcard’lar ve Business TL Card dahildir. Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

}